About us

Royal goose feast in a family atmosphere

We are a family restaurant focused mainly on traditional regional goose feast in Slovenský Grob.

Kind staff with a professional, but especially human approach, will take care of you and will serve you the best goose feast and duck feast that will be prepared and baked in a traditional wood oven under direct owner supervision.

The main part of the restaurant has capacity of 70 people and there is also a stylish chalet with a capacity of up to 40 people, suitable for family celebrations, corporate events, teambuilding, lunches and dinners. You can also enjoy a pleasant outdoor seating in the gazebo or in the garden with a capacity of 80 people. Come, it will be an incredible culinary experience.

Take a peek into our restaurant

Play Video

Gurmánsky Grob in media

We  have been mentioned in all mayor Slovak and some abroad media

Gurmánsky Grob

Slávny francúzsky šéfkuchár Paul Bocuse raz povedal, že reštaurácia na to, aby sa stala uznávanou, nemusí variť x jedál, stačí ak varí jedno, ale to musí vedieť pripraviť najlepšie- keď už nie na svete, tak aspoň široko ďaleko. Otvoriť článok.

5 najlepších miest na teambuilding

Radosť z dobre pripravenej domácej husaciny sa nedá spochybňovať. O to väčší zážitok to je, keď hus pripravia profesionáli, tradičným spôsobom a ešte k tomu aj v hlavnom meste husaciny v Slovenskom Grobe. Otvoriť článok.

Husacina u Haškovcov

Ak chcete zažiť vrchol gurmánstva a labužníctva malokarpatského regiónu, treba navštíviť reštauráciu Gurmánsky Grob, nachádzajúcu sa priamo v malebnej dedinke Slovenský Grob pri Bratislave. Otvoriť článok.

Čo prezradil odborník Boris Haško?

Husacie hody sa nezadržateľne blížia. Ak ste ich milovníkom alebo naopak ste ich ešte nikdy nevyskúšali, určite vás o nich zaujme mnoho vecí. Otvoriť článok.

Nejlepší husí hody jsou v restauraci Gurmánsky Grob!

Začátkem září odstartovala k radosti všech milovníků husího masa letošní husí sezona. Příprava husích dobrot ale ani po dvou měsících nekončí. Právě naopak. Nenechte si proto ujít příležitost ochutnat tradiční slovenské jídla, které mají skvělou pověst nejen doma, ale i v zahraničí. Otvoriť článok.