O nás

Kráľovská husacina Slovenský Grob v rodinnej atmosfére

Sme rodinná reštaurácia orientovaná najmä na tradičnú regionálnu husacinu v Slovenskom Grobe. Dávame si poctivo záležať, aby husacie hody v Slovenskom Grobe boli pre Vás nezabudnuteľné. Stačí prísť ochutnať. Najlepšia husacina v okolí.

Milý personál s profesionálnym, ale najmä ľudským prístupom sa o Vás fantasticky postará a naservíruje Vám tie najlepšie kačacie alebo husacie hody, ktoré vám pripraví a upečie v tradičnej peci na drevo so svojím tímom priamo majiteľ reštaurácie.

K dispozícií je okrem hlavnej časti reštaurácie s kapacitou 70 ľudí aj štýlová koliba s kapacitou až 40 ľudí, vhodná pre rodinné oslavy, firemné akcie, teambuildingy, oslavy, obedy aj večere. Rovnako si môžete vychutnať príjemné vonkajšie posedenie v altánku alebo v záhrade s kapacitou 80 ľudí. Prídite, bude to neuveriteľný kulinársky a pocitový zážitok.

Prezrite si krátke video z našej reštaurácie

Prehrať video

Gurmánsky Grob v médiách

O dobrom sa hovorí. Husacie hody v Slovenskom Grobe sú nazubnuteľné. O našej reštaurácií napísali napríklad nasledovné médiá.

Rádio SiTy

Chrumkavá, šťavnatá a hlavne mimoriadne lahodná. Sezóna husaciny je v plnom prúde a v kráľovstve tejto pochúťky pri Bratislave sa doslova prehýbajú stoly. Otvoriť článok.

Gurmánsky Grob

Slávny francúzsky šéfkuchár Paul Bocuse raz povedal, že reštaurácia na to, aby sa stala uznávanou, nemusí variť x jedál, stačí ak varí jedno, ale to musí vedieť pripraviť najlepšie- keď už nie na svete, tak aspoň široko ďaleko. Otvoriť článok.

5 najlepších miest na teambuilding

Radosť z dobre pripravenej domácej husaciny sa nedá spochybňovať. O to väčší zážitok to je, keď hus pripravia profesionáli, tradičným spôsobom a ešte k tomu aj v hlavnom meste husaciny v Slovenskom Grobe. Otvoriť článok.

Husacina u Haškovcov

Ak chcete zažiť vrchol gurmánstva a labužníctva malokarpatského regiónu, treba navštíviť reštauráciu Gurmánsky Grob, nachádzajúcu sa priamo v malebnej dedinke Slovenský Grob pri Bratislave. Otvoriť článok.

Čo prezradil odborník Boris Haško?

Husacie hody sa nezadržateľne blížia. Ak ste ich milovníkom alebo naopak ste ich ešte nikdy nevyskúšali, určite vás o nich zaujme mnoho vecí. Otvoriť článok.

Nejlepší husí hody jsou v restauraci Gurmánsky Grob!

Začátkem září odstartovala k radosti všech milovníků husího masa letošní husí sezona. Příprava husích dobrot ale ani po dvou měsících nekončí. Právě naopak. Nenechte si proto ujít příležitost ochutnat tradiční slovenské jídla, které mají skvělou pověst nejen doma, ale i v zahraničí. Otvoriť článok.