О нас

Королевский гусиный пир в семейной атмосфере

Мы семейный ресторан, ориентированный главным образом на традиционный региональный праздник гуся в Словенском Гробе.

Добрый персонал с профессиональным, но особенно человечным подходом позаботится о вас и предложит вам лучший гусиный пир и утиный пир, который будет приготовлен и выпечен в традиционной дровяной печи под непосредственным руководством владельца.

Основная часть ресторана рассчитана на 70 человек, а также есть стильное шале вместимостью до 40 человек, подходящее для семейных торжеств, корпоративных мероприятий, тимбилдинга, обедов и ужинов. Вы также можете приятно провести время на свежем воздухе в беседке или в саду вместимостью 80 человек. Приходите, это будет невероятный кулинарный опыт.

Загляните в наш ресторан

Проиграть видео

Gurmánsky Grob в средствах массовой информации

Мы были упомянуты во всех мэрах Словакии и некоторых зарубежных СМИ

Gurmánsky Grob

Slávny francúzsky šéfkuchár Paul Bocuse raz povedal, že reštaurácia na to, aby sa stala uznávanou, nemusí variť x jedál, stačí ak varí jedno, ale to musí vedieť pripraviť najlepšie- keď už nie na svete, tak aspoň široko ďaleko. Otvoriť článok.

5 najlepších miest na teambuilding

Radosť z dobre pripravenej domácej husaciny sa nedá spochybňovať. O to väčší zážitok to je, keď hus pripravia profesionáli, tradičným spôsobom a ešte k tomu aj v hlavnom meste husaciny v Slovenskom Grobe. Otvoriť článok.

Husacina u Haškovcov

Ak chcete zažiť vrchol gurmánstva a labužníctva malokarpatského regiónu, treba navštíviť reštauráciu Gurmánsky Grob, nachádzajúcu sa priamo v malebnej dedinke Slovenský Grob pri Bratislave. Otvoriť článok.

Čo prezradil odborník Boris Haško?

Husacie hody sa nezadržateľne blížia. Ak ste ich milovníkom alebo naopak ste ich ešte nikdy nevyskúšali, určite vás o nich zaujme mnoho vecí. Otvoriť článok.

Nejlepší husí hody jsou v restauraci Gurmánsky Grob!

Začátkem září odstartovala k radosti všech milovníků husího masa letošní husí sezona. Příprava husích dobrot ale ani po dvou měsících nekončí. Právě naopak. Nenechte si proto ujít příležitost ochutnat tradiční slovenské jídla, které mají skvělou pověst nejen doma, ale i v zahraničí. Otvoriť článok.